Kultakuningas-kuningatar


 

Kaikki kilpailut lasketaan mukaan.

Lisäksi osallistuttava vähintään yhteen Kullanhuuhtojat ry:n järjestämään kilpailuun.

Äänekosken Ruskakisoissa kerroin 2

Kultakuningatar 2020
Sija Nimi yht. Kultakarn Zetori Juhannus Kuttura Tankav Ruskak.
1 Lajunen Riitta-Liisa 143 45 40 18 40
2 Keränen Maija 119 29 45 45
3 Jauhiainen Kaarina 115 29 19 32 35
4 Mäkilaurila Helvi 112 50 50 12
5 Bruun Maire 109 26 45 22 16
6 Repola Arja 105 23 50 32
7 Mäkelä Pia 82 50 23 9
8 Mattila Ritva 79 32 18 29
9 Ryytty Kaija 69 20 35 14
10 Nissilä Pilvi 69 21 26 22
11 Viitaluoma Heli 58 35 23
12 Hämäläinen Sari 56 16 40
13 Nivala Susanna 55 26 29
14 Hongisto Leila 49 26 23
15 Lindqvist Marina 45 45
16 Ruohoniemi Hannele 42 22 20
17 Kannisto Marjatta 40 40
18 Lappalainen Pirkko 40 40
19 Mikkonen Outi 39 21 18
20 Seppälä Lea 35 35
21 Ahonen Jaana 35 35
22 Gratschev Eila 32 32
23 Patokallio Angeliina 29 29
24 Nissilä Tuuli 29 19 10
25 Vehviläinen Maija 28 15 13
26 Säilä Marjo 22 22
27 Tuomainen Manta 21 21
28 Raija Arho 20 20
29 Enbäck Leea 17 17
30 Nousianen Arja 17 17
31 Miettunen Mette 16 16
32 Luusua Anne 15 15
Kultakuningas 2020
Sija Nimi yht. Kultakarn Zetori Juhann Kuttura Tankav ruskak.
1 Yläpelto Mika 174 50 40 29 29 26
2 Raja Hannu 130 40 23 32 16 19
3 Touru Marko 127 50 40 23 14
4 Eskola Reijo 96 21 35 40
5 Mauno Seppo 95 45 50
6 Seppälä Antti 87 26 32 29
7 Ojanpää Jukka 84 35 32 17
8 Patokallio Jouni 80 26 23 22 9
9 Mäkilaurila Martti 76 35 20 21
10 Turunen Jarkko 74 45 21 8
11 Keränen Veikko 73 22 45 6
12 Iltanen Markus 68 18 50
13 von Wuthenau Kasper 60 40 20
14 Syrjälä Auvo 58 29 29
15 Kuusela Kake 58 45 13
16 Nissilä Ari 55 20 35
17 Iltanen Juhani 49 20 19 10
18 Veittikoski Leo 42 16 26
19 Jauhiainen Jussi 41 22 19
20 Hongisto Pentti 41 26 15
21 Söder-Kultalahti Topias 36 19 17
22 Kyllönen Tero 34 18 16
23 Nivala Reijo 32 32
24 Viitala Pasi 32 21 11
25 Mattus Jouni 27 15 12
26 Kotimäki Matti 23 23
27 Kokko Marko 23 21 2
28 Wilkman Wili 22 22
29 Kukkola Väinö 20 20
30 Heiskanen Jouko 19 19
31 Matilainen Pauli 18 18
32 Pihlman Mikko 17 17
33 Baeriswyl Gillbert 17 17
34 Matilainen Kauko 16 16
35 Lind Nopsajalka Olavi 15 15
36 Repola Raimo 15 15